*0.6 SPaŁoVače Tuku

1. srpna 2009 v 18:56 | >ŁaĐy ŁoVeŁy |  FooĐ*
Jablka
Jablka jsou plná pektinu, což je balastní látka, která zvětšuje objem zkonzumované potravy. Díky ní máme déle pocit sytosti, podporuje trávení a vylučování tuku z těla!

Vodní meloun
Melouny jsou, co se hubnutí týče, skutečným pokladem. Proč? Protože obsahují 90% podíl vody, která uhasí žízeň a přitom skvěle pročišťuje. Navíc molekuly vitaminu A v něm obsažené omlazují pleť a to téměř při nulových kaloriích! (Ale pozor na cukr, meloun raději dopoledne)

Jahody
Tyto plody jsou pravou zásobárnou vitaminu C a díky této italizující látce jsou vynikajícím spalovačem tuků. Pektin, který známe z jablek, je tu obsažen také. Proto není od věci držet jahodovou dietu, nadbytečné kilogramy se po ní rozplynou. Jakmile budete mít příležitost, vyzkoušejte ji!


thdiamond-1.gif image by SaliskoAnanas
Enzym bromelain v něm obsažený výrazně urychluje spalování tuků. Tip: kdo si často zařazuje do jídelníčku několik silných plátků ananasu, bude při pouhých 56 kaloriích na 100 g zcela sytý a bude se moci už brzy radovat z plochého bříška!

thdiamond-1.gif image by SaliskoPapája
Papain, který papája obsahuje, podporuje látkovou výměnu a pomáhá při využití bílkovin. Kromě toho obsahuje poměrně vysoké procento vláknin. Ta skvěle napomáhá správné funkci střev.

thdiamond-1.gif image by SaliskoZázvor
Toto koření podporuje pročišťování organismu a odvádění škodlivin z těla. Co z toho vyplývá? Pijte častěji zázvorový čaj nebo si okořeňte jídlo zázvorem. Účinek poznáte sami!

thdiamond-1.gif image by SaliskoČesnek
Při rozmačkání dílků česneku se uvolňuje allicin. Tato účinná látka zabezpečuje nejen snižování hladiny cholesterolu, nýbrž podporuje také prokrvení těla. Další jeho velkou předností je, že také urychluje spalování tuků. Výsledkem pravidelné konzumace česneku je, že i tvrdošíjné tukové polštářky se postupně ztrácejí.

thdiamond-1.gif image by SaliskoChilli papričky
Capsain v chilli papričkách je skutečně tak ostrý, že nám díky němu nejenom vyvstane pot na čele, nýbrž se také výrazně urychlí látková výměna! Už při jídle je tělo naprogramováno na trávení potravy. Tím se tuk rychleji než obvykle přeměňuje na energii.

thdiamond-1.gif image by SaliskoChřest
S 10 kaloriemi na 100 g je jedničkou mezi zeleninou, která nám pomáhá při hubnutí! Díky svému vysokému obsahu draslíku odstraňuje všechny přebytečné kilogramy. A kdo ho jí neosolený, pročistí se ještě víc. Tip: pijte chřestovou vodu, vyplavuje z těla toxické látky!

SouRCe *
 


Anketa

?! <3

CŁ!CK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.